Ежедневно с 9:00 до 22:00
Ежедневно с
9:00 до 22:00

Всього кілька простих кроків для вигідного продажу волосся

call

1. Зв'язатися з нами

Якщо ви вирішили продати волосся - телефонуйте нам прямо зараз! Або залиште свою заявку на сайті - протягом 20 хвилин вам перетелефонує наш експерт.

send photo

2. зробити фото волосся

Надішліть нам фото або відео вашого натурального волосся для професійної оцінки. Так ви зможете продати волосся дорожче.

structure

3. Отримати оцінку

Після оцінки вашого волосся ми запропонуємо вам максимальну вартість.

send hair

4. Вибрати майстра для стрижки

Безкоштовна стрижка у нашого майстра в вашому місті. Вартість перукарських послуг 100% оплачується. Ми співпрацюємо тільки з найкращими салонами краси по всій Україні.

payment

5. Отримати гроші

Після стрижки ви отримаєте гроші в салоні готівкою або прямим переказом на банківську карту

Яке Волосся Ми Купуємо

Жіноче і дитяче

Довжина від 40см

Без Фарбування

Без Сивини

Яка вигода від продажу волосся?

Гідна винагорода

Довге волосся окуплять довгий і дорогий догляд за ними. Отримані гроші можна сприймати як гідну винагороду за ваше сміливе рішення.

Зміна іміджу

Коротка зачіска – це можливість скинути кілька років і виглядати молодше. Коротка стрижка вигідно підкреслює риси обличчя і аксесуари.

Економія часу та грошей

Ви заощадите на послуги перукарів і покупці засобів по догляду. Ви зможете витрачати значно менше часу на миття голови, сушку і укладання волосся.

Більше компліментів

Ви побачите, що ваша нова модна зачіска збере не менш захоплених поглядів, ніж довга коса. Кожен день ви будете змінюватися, а значить, отримувати багато нових компліментів.

Що Впливає На Вартість Вашого Волосся?

Вага

Вага вашого волосся значно впливає
на їх кінцеву вартість.
Чим більше важить ваше волосся
– тим дорожче ми його оцінюємо

Довжина

Довжина волосся – невід’ємний фактор при оцінюванні.
Адже саме кожний сантіметр вашого
волосся додає до вартості.

Структура

Якщо ви правильно і добре доглядали
за вашим волоссям, тоді його якість
і стан буде прекрасним. Якщо
волосся не ламке, гладке, не заплутане
і добре вимито, його вартість значно зростає.

Відгуки наших клієнтів

Вирішили продати волосся в Білій Церкві?

Поміняйте свій імідж і заробіть на ньому! Даруємо
в подарунок стрижку.

Чи можна дорого продати волосся у Білій Церкві?

Власниці довгого нефарбованого волосся дуже часто постають перед вибором зрізати їх. Це обумовлено тим, що така шевелюра вимагає складний і тривалий догляд. Набагато простіше зрізати волосся і зробити коротку стрижку, догляд за якої є простим і швидким. Крім того, нам можна дорого продати волосся біла церква, а виручені кошти витратити на реалізацію своїх планів.

Як оцінюється зріз волосся в Білій Церкві?

Вирішивши продати волосся у білій церкві, важливо знати, як формується його ціна. У розрахунках враховується велика кількість чинників. Серед основних з них можна виділити:

  1.     Довжина пасом – вона повинна складати від 40 сантиметрів.
  2.     Відтінок – ціннішими є локони натурального русявого відтінку, оскільки воно рідше зустрічається в природі, має тонку структуру і невелику вагу. Волосся темних відтінків зустрічаються частіше, тому його ціна буде трохи нижче.
  3.     Стан пасом – дуже важливо, щоб волосся було живим і здоровим, що не січеться, інакше це може негативно відбитися на їх вартості.
  4.     Вік донора – чим він молодший, тим менше сивого волосся і тим вище буде його ціна.

Дуже часто в мережі Інтернет можна зустріти оголошення в стилі «купим волосся біла церква». Однак це зовсім не означає, що можна користуватися послугами кожної з них. Рекомендується користуватися послугами перевірених організацій, які зможуть гарантувати найбільш демократичні і прозорі умови співпраці.

Наша компанія є однією з тих, яка знаходить індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми ніколи не занижуємо вартість пасом і не пред’являємо до них завищені вимоги. Це гарантує, що кожен наш клієнт зможе отримати продати своє волосся за найвищою ціною на ринку, а виручені кошти витратити на свій розсуд, на реалізацію будь-яких планів, які раніше були недоступними для них.

Оставьте свой номер телефона и удвойте свой гонорар за волосы

Девушка+
Bottom popup girl
+