Ежедневно с 9:00 до 22:00
Ежедневно с
9:00 до 22:00

Всього кілька простих кроків для вигідного продажу волосся

call

1. Зв'язатися з нами

Якщо ви вирішили продати волосся - телефонуйте нам прямо зараз! Або залиште свою заявку на сайті - протягом 20 хвилин вам перетелефонує наш експерт.

send photo

2. зробити фото волосся

Надішліть нам фото або відео вашого натурального волосся для професійної оцінки. Так ви зможете продати волосся дорожче.

structure

3. Отримати оцінку

Після оцінки вашого волосся ми запропонуємо вам максимальну вартість.

send hair

4. Вибрати майстра для стрижки

Безкоштовна стрижка у нашого майстра в вашому місті. Вартість перукарських послуг 100% оплачується. Ми співпрацюємо тільки з найкращими салонами краси по всій Україні.

payment

5. Отримати гроші

Після стрижки ви отримаєте гроші в салоні готівкою або прямим переказом на банківську карту

Яке Волосся Ми Купуємо

Жіноче і дитяче

Довжина від 40см

Без Фарбування

Без Сивини

Яка вигода від продажу волосся?

Гідна винагорода

Довге волосся окуплять довгий і дорогий догляд за ними. Отримані гроші можна сприймати як гідну винагороду за ваше сміливе рішення.

Зміна іміджу

Коротка зачіска – це можливість скинути кілька років і виглядати молодше. Коротка стрижка вигідно підкреслює риси обличчя і аксесуари.

Економія часу та грошей

Ви заощадите на послуги перукарів і покупці засобів по догляду. Ви зможете витрачати значно менше часу на миття голови, сушку і укладання волосся.

Більше компліментів

Ви побачите, що ваша нова модна зачіска збере не менш захоплених поглядів, ніж довга коса. Кожен день ви будете змінюватися, а значить, отримувати багато нових компліментів.

Що Впливає На Вартість Вашого Волосся?

Вага

Вага вашого волосся значно впливає
на їх кінцеву вартість.
Чим більше важить ваше волосся
– тим дорожче ми його оцінюємо

Довжина

Довжина волосся – невід’ємний фактор при оцінюванні.
Адже саме кожний сантіметр вашого
волосся додає до вартості.

Структура

Якщо ви правильно і добре доглядали
за вашим волоссям, тоді його якість
і стан буде прекрасним. Якщо
волосся не ламке, гладке, не заплутане
і добре вимито, його вартість значно зростає.

Відгуки наших клієнтів

Вирішили продати волосся в Чернівцях?

Поміняйте свій імідж і заробіть на ньому! Даруємо
в подарунок стрижку.

  Читати опис сайту

Як визначається вартість волосся при продажу?

Якщо ви хочете зрізати і продати волосся в чернівцях за максимально високою ціною, вам неодмінно слід звернутися в нашу компанію. Ми зможемо заплатити найвищу суму за зріз натурального волосся. Найбільшу вартість має руса коса, довжина якої більше 40 сантиметрів. Це пов’язано з тим, що таке волосся рідше зустрічаються в природі.

Від чого залежить вартість волосся?

Якщо ви вводили вже пошуковий запит «продам натуральне волосся чернівці», неодмінно слід знати, як відбувається їх оцінка, від чого залежить вартість локонів. У розрахунок приймається ряд критеріїв. До основних з них можна виділити такі:

  1.     Маса. Чим хвіст є густим, тим більше його маса, тим вище буде вартість локонів;
  2.     Довжина. Вартість волосся за грам збільшується пропорційно його довжині. Пасма, довжина яких становить 60 сантиметрів коштуватимуть набагато дорожче, ніж локони довжиною 40 сантиметрів, навіть при однаковій масі;
  3.     Колір. Дорожче оцінюються пасма світлих відтінків, оскільки вони значно рідше зустрічаються в природі;
  4.     Структура. Локони, які відрізняються гладкістю, м’якістю, гарним здоров’ям, цінуються значно вище.

Щоб максимально дорого продати натуральне волосся, слід скористатися послугами нашої компанії. Ми зможемо максимально дорого оцінити волосся і запропонувати за нього найвищу вартість на ринку. Звернення саме до нас, має низку переваг у порівнянні з конкурентами.

Друкуючи пошуковій запит «продам волосся чернівці», ви неодмінно маєте скористатися нашими послугами. По-перше, співпраця з нами є вигідним, дозволяє продати зріз максимально дорого. Наша компанія не занижує вартість волосся, не пред’являє завищені вимоги. Переконатися в цьому можна, якщо ознайомитися з відгуками тих, хто вже скористався нашими послугами, та отримати безкоштовну стрижку.

По-друге, наша компанія має представництва по всій Україні. Це дозволяє продати волосся як безпосередньо в Чернівцях, так і відправити зріз в інше місто, якщо в ньому немає представництва компанії. В такому випадку використовується послуга післяплати в кур’єрських службах, що дозволяє бути впевненим в отриманні гідної винагороди за свою косу.

Оставьте свой номер телефона и удвойте свой гонорар за волосы

Девушка+
Bottom popup girl
+