Як зробити укладку на коротке волосся в домашніх умовах? Прості поради від prodat-volosy.com.ua

Короткі стрижки завжди були прерогативою сміливих, енергійних дівчат і жінок, здатних на радикальні зміни. Якщо ви все-таки зважилися на кардинальну зміну іміджу, не потрібно опускати руки і думати, що короткі стрижки лише для хлопчаків! Прокрутіть останні видання модних журналів – багато знаменитостей вже давно користуються всіма естетичними і функціональними перевагами коротких стрижок.

Сучасні стилісти часто вдаються до коротких стрижок не тільки через те, що вони зараз на піку популярності серед блогерів і зірок, а й тому, що укладання на коротке волосся можна легко повторити і вдома. У цій статті ми зібрали для вас останні модні тенденції укладок на коротке волосся в домашніх умовах, які зможуть ефектно підкреслити вашу красу і чарівність, а також кілька корисних порад від нашої редакції.

По-перше, перш ніж думати про укладання на коротке волосся, вам потрібно визначитися з формою вашої майбутньої короткої стрижки, що багато в чому залежить від типу вашого обличчя. Панночкам з круглим личком більше підійдуть рівні, прямі стрижки і, відповідно, укладання на коротке волосся, в той час як власниці овальної форми обличчя, швидше за все, віддадуть перевагу більш об’ємні або навіть кучеряві варіанти.

Всі ми знаємо це почуття, коли йдеш до перукаря-стиліста, який робить вам неймовірно прекрасну стрижку і укладку на коротке волосся. Ви в повному натхненні думаєте, що нарешті-то знайшли ідеальний стиль. Однак на наступний день ваша укладання на коротке волосся вже ні краплі не схожа на те, чим ви так захоплювалися в дзеркалі перукарні буквально вчора. Але не варто впадати у відчай – існує безліч різних способів створення укладок на коротке волосся в домашніх умовах.

Наш головна порада – не забувайте про майже нескінченній різноманітності стайлінг-засобів, які стануть вашими вірними помічниками, якщо ви зважилися на коротку стрижку. Пінка і лак для волосся додадуть неймовірний обсяг вашій укладці на коротке волосся. Більш щільні кошти, такі як віск і стійкий мус, допоможуть створити яскравий акцент на чубку або окремих пасмах. Крім цього, стайлінг-засоби дозволять вам створити модну укладку на коротке волосся в домашніх умовах і без фену або щипців: змастіть волосся гелем або воском і вз’ерошьте їх в хаотичному порядку, щоб створити «творчий безлад», такий улюблений останнім часом стилістами по всьому світу.

Термічна обробка – ваш кращий друг для створення ефектної укладки на коротке волосся в домашніх умовах! Щоб створити укладку на коротке волосся з об’ємом, накладіть пінку або мус біля коріння волосся і висушіть волосся феном, закручуючи пасма круглою гребінцем від коренів до кінчиків. Власницям елегантною, акцентної чубчика варто доповнити укладання виділенням чубчика воском. Уже зважилися викидати свої щипці, плойку і бігуді після короткої стрижки? Не поспішайте цього робити – щипці допоможуть вам створити милі короткі кучерики, які можна буде закріпити шпильками, а також створити ефект «мокрих пасом» за допомогою воску для укладання.

Деяка укладка на коротке волосся можуть бути вельми специфічною, але ми впевнені, що кожна зможе знайти щось для себе. Зухвала і енергійна з «модним безладом», елегантна і жіночна з класичним «бобом» або мрійлива і креативна з кучериками – вам вирішувати, якою вам будете завтра!

Лютий 25, 2019