Ежедневно с 9:00 до 22:00
Ежедневно с
9:00 до 22:00

Всього кілька простих кроків для вигідного продажу волосся

call

1. Зв'язатися з нами

Якщо ви вирішили продати волосся - телефонуйте нам прямо зараз! Або залиште свою заявку на сайті - протягом 20 хвилин вам перетелефонує наш експерт.

send photo

2. зробити фото волосся

Надішліть нам фото або відео вашого натурального волосся для професійної оцінки. Так ви зможете продати волосся дорожче.

structure

3. Отримати оцінку

Після оцінки вашого волосся ми запропонуємо вам максимальну вартість.

send hair

4. Вибрати майстра для стрижки

Безкоштовна стрижка у нашого майстра в вашому місті. Вартість перукарських послуг 100% оплачується. Ми співпрацюємо тільки з найкращими салонами краси по всій Україні.

payment

5. Отримати гроші

Після стрижки ви отримаєте гроші в салоні готівкою або прямим переказом на банківську карту

Яке Волосся Ми Купуємо

Жіноче і дитяче

Довжина від 40см

Без Фарбування

Без Сивини

Яка вигода від продажу волосся?

Гідна винагорода

Довге волосся окуплять довгий і дорогий догляд за ними. Отримані гроші можна сприймати як гідну винагороду за ваше сміливе рішення.

Зміна іміджу

Коротка зачіска – це можливість скинути кілька років і виглядати молодше. Коротка стрижка вигідно підкреслює риси обличчя і аксесуари.

Економія часу та грошей

Ви заощадите на послуги перукарів і покупці засобів по догляду. Ви зможете витрачати значно менше часу на миття голови, сушку і укладання волосся.

Більше компліментів

Ви побачите, що ваша нова модна зачіска збере не менш захоплених поглядів, ніж довга коса. Кожен день ви будете змінюватися, а значить, отримувати багато нових компліментів.

Що Впливає На Вартість Вашого Волосся?

Вага

Вага вашого волосся значно впливає
на їх кінцеву вартість.
Чим більше важить ваше волосся
– тим дорожче ми його оцінюємо

Довжина

Довжина волосся – невід’ємний фактор при оцінюванні.
Адже саме кожний сантіметр вашого
волосся додає до вартості.

Структура

Якщо ви правильно і добре доглядали
за вашим волоссям, тоді його якість
і стан буде прекрасним. Якщо
волосся не ламке, гладке, не заплутане
і добре вимито, його вартість значно зростає.

Відгуки наших клієнтів

Вирішили продати волосся в Харкові?

Поміняйте свій імідж і заробіть на ньому! Даруємо
в подарунок стрижку.

  Читати опис сайту

Де продати волосся у Харкові?

Кількість людей, що бажають продати волосся у Харкові, збільшується з кожним днем. Це вказує на те, що багато хто бажає зрізати і продати своє незабарвлене і фарбоване волосся певної довжини за максимально високою ціною. Все це стало можливим завдяки діяльності нашої компанії, яка готова прийти на допомогу кожному клієнту. Ми пропонуємо найбільш лояльні і демократичні умови співпраці, які відкриють

Як оцінюються волосся при продажу?

Якщо ви вирішили продати волосся у Харкові ціна зрізу буде залежати від ряду факторів, таких як:

  1. довжина;
  2. колір;
  3. вік людини;
  4. маса;
  5. якість.

Кожен з моментів має величезне значення і прямо пропорційно позначається на вартості скупки волосся. Щоб розібратися в цьому питанні, необхідно зрозуміти, як кожен з параметрів відбивається на вартості пасм.

Чим довше волосся, тим вище буде його вартість. Нашій компанії можна продати волосся у Харкові, довжина яких становить понад 30 сантиметрів. Забарвлення волосся є важливим фактором, оскільки світле волосся цінується дорожче, його ціна значно вище. Звичайно, волосся темних відтінків також мають цінність, однак через велику кількість їх ціна трохи менше.

Вік людини, якій належать пасма, також має важливе значення. Це дозволяє зрозуміти, наскільки локони є живими. Чим менше вік донора, тим вище вартість, а чим він старше, тим більше в пасмах буде волосся з сивиною. Наша компанія здійснює скупку натурального волосся. Його довжина повинна складати більше 30 сантиметрів. Ми можемо запропонувати найвищу ціну на ринку.

Як відбувається процедура купівлі волосся?

Купівля волосся передбачає обов’язкове проведення перевірки його якості. Це ключовий критерій оцінки його вартості після довжини. Особливо цінними є локони, які ніколи не фарбувалися. Їх ціна буде значно вище ніж тих, які піддавались обробці хімікатами фарб. Вага волосся впливає на кінцеву вартість. Одиницею виміру є 1 грам, що дозволяє визначити найбільш точну вагу і бути впевненим в отриманні обумовленої суми.

Важливо знати, що більше будуть цінуватися те волосся, яке було зрізане професіоналами. Це пов’язано з тим, що фахівці більш точно роблять зріз, знають, як акуратно і охайно закріпити кожне з пасм. Це гарантує, що волосся матиме найкращий товарний вигляд.

Переваги співпраці з нашою компанією

Якщо ви, як всі шукаєте, куди реалізувати свій зріз волосся, то вам обов’язково потрібно звернутися в нашу компанію. Співпраця з нами відрізняється численними перевагами.

По-перше, ми готові запропонувати найвищу ціну на ринку, яку не може запропонувати жодна інша компанія. По-друге, наші фахівці можуть надати вичерпні консультації з усіх існуючих питань. Це дозволить зрозуміти всі тонкощі цього процесу.

По-третє, нам можна не тільки продати своє натуральне волосся, але також і отримати стрижку в подарунок, яка буде абсолютно безкоштовною. При цьому можна бути впевненим в тому, що волосся буде зрізано акуратно і правильно, що гарантує отримання найбільш високої плати за них.

Ще одним з незаперечних аргументів на користь того, щоб звернутися саме в нашу компанію, є те, що ми гарантуємо розрахунок відразу. Клієнту не доведеться чекати гроші за своє волосся, він отримає їх відразу після стрижки або оцінки. Немає ніяких відстрочок і затримок.

Це дуже зручно, співпраця з нами гарантує рішення своїх питань з одними спеціалістами. Усе буде зроблено силами працівників нашої компанії. Це гарантує найбільш професійний підхід, додержання умов. Не треба робити зріз в звичайному салоні краси, після чого пасма можуть бути непридатними до продажу.

Оставьте свой номер телефона и удвойте свой гонорар за волосы

Девушка+
Bottom popup girl
+