Ежедневно с 9:00 до 22:00
Ежедневно с
9:00 до 22:00

Всього кілька простих кроків для вигідного продажу волосся

call

1. Зв'язатися з нами

Якщо ви вирішили продати волосся - телефонуйте нам прямо зараз! Або залиште свою заявку на сайті - протягом 20 хвилин вам перетелефонує наш експерт.

send photo

2. зробити фото волосся

Надішліть нам фото або відео вашого натурального волосся для професійної оцінки. Так ви зможете продати волосся дорожче.

structure

3. Отримати оцінку

Після оцінки вашого волосся ми запропонуємо вам максимальну вартість.

send hair

4. Вибрати майстра для стрижки

Безкоштовна стрижка у нашого майстра в вашому місті. Вартість перукарських послуг 100% оплачується. Ми співпрацюємо тільки з найкращими салонами краси по всій Україні.

payment

5. Отримати гроші

Після стрижки ви отримаєте гроші в салоні готівкою або прямим переказом на банківську карту

Яке Волосся Ми Купуємо

Жіноче і дитяче

Довжина від 40см

Без Фарбування

Без Сивини

Яка вигода від продажу волосся?

Гідна винагорода

Довге волосся окуплять довгий і дорогий догляд за ними. Отримані гроші можна сприймати як гідну винагороду за ваше сміливе рішення.

Зміна іміджу

Коротка зачіска – це можливість скинути кілька років і виглядати молодше. Коротка стрижка вигідно підкреслює риси обличчя і аксесуари.

Економія часу та грошей

Ви заощадите на послуги перукарів і покупці засобів по догляду. Ви зможете витрачати значно менше часу на миття голови, сушку і укладання волосся.

Більше компліментів

Ви побачите, що ваша нова модна зачіска збере не менш захоплених поглядів, ніж довга коса. Кожен день ви будете змінюватися, а значить, отримувати багато нових компліментів.

Що Впливає На Вартість Вашого Волосся?

Вага

Вага вашого волосся значно впливає
на їх кінцеву вартість.
Чим більше важить ваше волосся
– тим дорожче ми його оцінюємо

Довжина

Довжина волосся – невід’ємний фактор при оцінюванні.
Адже саме кожний сантіметр вашого
волосся додає до вартості.

Структура

Якщо ви правильно і добре доглядали
за вашим волоссям, тоді його якість
і стан буде прекрасним. Якщо
волосся не ламке, гладке, не заплутане
і добре вимито, його вартість значно зростає.

Відгуки наших клієнтів

Вирішили продати волосся в Кропивницьком?

Поміняйте свій імідж і заробіть на ньому! Даруємо
в подарунок стрижку.

  Читати опис сайту

Як вигідно продати волосся у Кропивницькому?

Сьогодні багато людей бажають продати волосся у Кропивницькому. Це обумовлено тим, що рішення прибрати довжину локонів не тільки полегшить догляд за зачіскою, дозволить економити масу часу на укладці, але ще і виручити з цього чималі гроші. Суть в тому, що наша компанія готова придбати зріз натурального волосся за найвищою ціною на ринку.

Як формується ціна волосся?

Щоб виручити максимальну суму за свої натуральні волосся, рекомендується робити зріз відповідно до встановлених вимог. По-перше, волосся попередньо треба ретельно вимити і висушити. Однак важливо не використовувати додаткові засоби по догляду, такі як лосьйони і бальзами, які зволожують локони. Довжина волосся, придатних для продажу, повинна становити не менше 40 сантиметрів. В такому випадку продаж коси буде здійснений за самою дорогою вартістю.

Готовий зріз волосся важливо заплести в косу, зафіксувати гумками, а також правильно упакувати. Звернувшись в нашу компанію, можна вигідно продати волосся у Кропивницькому ціна якого буде найвищою на ринку. Це дозволить заробити на своїй шевелюрі хороші гроші. Крім того, зрізане волосся будуть застосовуватися в благих цілях, приносячи масу радості новому власнику.

Від чого залежить вартість волосся?

Вартість натуральних локон формується виходячи з п’яти критеріїв:

  1.      Довжина;
  2.      Забарвлення;
  3.      Вік донора;
  4.      Якісні показники;
  5.      Маса.

Кожен фактор є дуже важливим, оскільки дуже сильно відбивається на вартості придбання натуральних локонів. Щоб розуміти, наскільки сильно кожен з критеріїв впливає на вартість, слід детально їх розглянути.

Довжина волосся – це основний критерій оцінки. Дуже важливо, щоб коси були не менше 40 сантиметрів. У такому випадку їх цінність буде найбільш високою. Якщо довжина волосся менше, то не рекомендується робити зріз, поки цей показник не досягне потрібного значення. Тільки в такому випадку волосся будуть найбільш цінними і придатними для продажу.

Оставьте свой номер телефона и удвойте свой гонорар за волосы

Девушка+
Bottom popup girl
+