Яке волосся дорожче? Дізнайтеся, скільки буде коштувати ваше волосся

Втомилися від довгих локонів, які потребують щоденного багатогодинного догляду? Прагнете заощадити на засобах для догляду за довгим волоссям і походах до перукаря? Або ж просто хочете змінити свій імідж і відкрити нову себе з сучасною короткою стрижкою? Не поспішайте йти в салон краси і безжально дозволяти перукареві зрізати ваше безцінне довге волосся і згодом їх викинути! У вас є прекрасний шанс заробити на зміні свого іміджу: prodat-volosy.com.ua із задоволенням допоможуть вам у продажу волосся в Україні.

Перш ніж прийняти рішення про продаж волосся в Україні, ми рекомендуємо вам ознайомитися з тими факторами, які впливають на ціну волосся. Деяке волосся більш популярніше і затребуваніше, і, отже, цінуюється вище. Однак певні типи довгого волосся можуть мати більш низькішу вартість. Отже, скільки ж коштуватиме ваше волосся, якщо ви зважилися на те, щоб продати волосся в Україні? Читайте далі і дізнайтеся всі тонкощі продажу волосся в Україні!

По-перше, ми б хотіли вам розповісти, як ми розраховуємо вартість для продажу волосся в Україні, і які основні чинники, що впливають на вартість волосся. Як правило, вартість волосся вказується за 100 грам: як тільки експерт зрізає ваше волосся, він зважує пучок для визначення точної вартості. При продажу волосся в Україні враховуються такі чинники, як колір, тип і довжина волосся. Зупинимося на кожному пункті докладніше.

Головним фактором є цветотип вашого волосся. Найціннішим кольором є, звичайно ж, класичний лискучий блонд, за який ми готові віддати до 6500 грн за 100 грам. Другий за популярністю колір – чистий русявий: ціна на нього лише трохи нижче. З невеликою відмінністю за вартістю йдуть руде волосся; на четвертому місці стоїть знатний, смолистий брюнет, ціна на який відрізняється всього на 100 грн.

Що стосується типу волосся, фахівці prodat-volosy.com.ua цінують найбільше класику – строго пряме волосся. Висока вартість даного типу волосся обумовлена ​​їх універсальністю і слухняністю, що є важливими факторами для їх подальшого виробництва. Почесне друге місце займає хвилясте волосся: за них ми готові віддати до 6000 грн за 100 грам. За ними слідуює кучеряве волосся, такі грайливі і унікальні. Вартість на них різниться приблизно в 1200 грн.

Останнім, але не менш важливим фактором у продажу волосся в Україні є довжина вашого волосся. Тут працює просте правило: чим довше, тим дорожче. Ми купуємо волосся довжиною від 40 см. За таку довжину фахівці prodat-volosy.com.ua гарантовано заплатять вам до 3700 грн за 100 грам. Що стосується середніх показників – 60-65 см, за таку солідну довжину ми готові віддати на цілих 1000 грн більше! Ну а за розкішну довжину 80-100 см справжні Рапунцель отримають від нашої компанії до 6500 грн.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що дана стаття надає приблизні ціни при продажу волосся в Україні. Актуальну вартість вашиого дорогоцінного волосся можна дізнатися, надіславши нам заявку через онлайн-форму. Ми сподіваємося, що тепер ви краще орієнтуєтеся в тому, як продати волосся в Україні, і як визначити, скільки буде коштувати ваше волосся!

Лютий 25, 2019