Ежедневно с 9:00 до 22:00
Ежедневно с
9:00 до 22:00

Всього кілька простих кроків для вигідного продажу волосся

call

1. Зв'язатися з нами

Якщо ви вирішили продати волосся - телефонуйте нам прямо зараз! Або залиште свою заявку на сайті - протягом 20 хвилин вам перетелефонує наш експерт.

send photo

2. зробити фото волосся

Надішліть нам фото або відео вашого натурального волосся для професійної оцінки. Так ви зможете продати волосся дорожче.

structure

3. Отримати оцінку

Після оцінки вашого волосся ми запропонуємо вам максимальну вартість.

send hair

4. Вибрати майстра для стрижки

Безкоштовна стрижка у нашого майстра в вашому місті. Вартість перукарських послуг 100% оплачується. Ми співпрацюємо тільки з найкращими салонами краси по всій Україні.

payment

5. Отримати гроші

Після стрижки ви отримаєте гроші в салоні готівкою або прямим переказом на банківську карту

Яке Волосся Ми Купуємо

Жіноче і дитяче

Довжина від 40см

Без Фарбування

Без Сивини

Яка вигода від продажу волосся?

Гідна винагорода

Довге волосся окуплять довгий і дорогий догляд за ними. Отримані гроші можна сприймати як гідну винагороду за ваше сміливе рішення.

Зміна іміджу

Коротка зачіска – це можливість скинути кілька років і виглядати молодше. Коротка стрижка вигідно підкреслює риси обличчя і аксесуари.

Економія часу та грошей

Ви заощадите на послуги перукарів і покупці засобів по догляду. Ви зможете витрачати значно менше часу на миття голови, сушку і укладання волосся.

Більше компліментів

Ви побачите, що ваша нова модна зачіска збере не менш захоплених поглядів, ніж довга коса. Кожен день ви будете змінюватися, а значить, отримувати багато нових компліментів.

Що Впливає На Вартість Вашого Волосся?

Вага

Вага вашого волосся значно впливає
на їх кінцеву вартість.
Чим більше важить ваше волосся
– тим дорожче ми його оцінюємо

Довжина

Довжина волосся – невід’ємний фактор при оцінюванні.
Адже саме кожний сантіметр вашого
волосся додає до вартості.

Структура

Якщо ви правильно і добре доглядали
за вашим волоссям, тоді його якість
і стан буде прекрасним. Якщо
волосся не ламке, гладке, не заплутане
і добре вимито, його вартість значно зростає.

Відгуки наших клієнтів

Вирішили продати волосся в Ужгороді?

Поміняйте свій імідж і заробіть на ньому! Даруємо
в подарунок стрижку.

  Читати опис сайту

Як вигідно продати волосся у Ужгороді?

Багато жінок встають перед вибором, що робити зі своїм волоссям – продовжувати догляд або зрізати його, щоб зменшити витрати часу на його миття та укладку. Ми готові дорого купити зріз натуральних нефарбованих пасм за найвищими цінами на ринку. Перевагою нашої компанії є те, що ми маємо представництва по всій країні. Тобто в будь-якому з великих міст, обласних центрів можна швидко і дорого продати волосся в ужгороді.

Як формується ціна волосся?

Якщо у вашому місті, населеному  пункті нема представництва нашої компанії, то можна відіслати нам волосся кур’єрською службою за допомогою послуги накладений платіж. Для цього достатньо провести попередню оцінку локонів, Здійснивши нескладну процедуру:

  •         зробити якісні фотографії волосся,
  •         визначити їх точну довжину;
  •         зважити косу;
  •         відправити нам всі ці дані.

Це дозволить нам визначити точну вартість локонів. Якщо клієнта влаштують умови, то він може відправити нам волосся. Ми зможемо забрати їх з кур’єрської служби тільки за умови сплати обумовленої суми. В такому випадку захищаються права і інтереси обох зі сторін і кожен отримує впевненість того, що він отримає те, про що було домовлено спочатку. Ми цінуємо кожного клієнта і розраховуємо на довгострокове співробітництво.

Якщо ви не знаєте, кому продати волосся у ужгороді, то вам неодмінно треба скористатися послугами нашої компанії. Ми купуємо натуральне волосся в любому обсязі, пропонуючи за нього найвищу ціну на ринку. Це дозволяє продати волосся, позбавитися від тягаря догляду, та отримати при цьому найбільш високу винагороду.

Перед тим як вводити пошуковий запит «продам волосся у ужгороді», вам потрібно скористатися послугами нашої компанії  Ви гарантовано будете задоволені якістю обслуговування, та запропонованими умовами.

Оставьте свой номер телефона и удвойте свой гонорар за волосы

Девушка+
Bottom popup girl
+